Epic Games indirim işini abarttı! Neredeyse bedavaya satacaklar

Epic Games Store, bu ilkbaharda oyunculara özel büyük bir indirim kampanyası düzenlemeye hazırlanıyor. Duyumlara göre 14 Mart’ta başlayacak olan bu iki haftalık indirim şöleni, birçok popüler oyunu büyük oranlarda indirimli fiyatlarla sunacak.

Özellikle EA Sports FC 24 gibi sevilen oyunların %80 gibi dikkat çekici bir indirimle sadece 13.99$ (yaklaşık 98.4$) gibi bir fiyata düşmesi bekleniyor. Diğer yandan, Skull and Bones 44.99$’a (%25 indirim), Prince of Persia: The Lost Crown ise 29.99$’a (%40 indirim) satışa sunulacak. İndirime girecek daha fazla oyunun ise indirimler başlamadan kısa bir süre önce duyurulması planlanıyor.

Epic Games indirim işini abarttı! Neredeyse bedavaya satacaklar

Epic Games Store, kullanıcılarına her hafta ücretsiz oyunlar sunarak da adından söz ettirmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta, 14-21 Mart tarihleri arasında, aksiyon-macera türündeki Deus Ex: Mankind Divided ve mantık bulmaca oyunu The Bridge ücretsiz olarak sunulacak. Bu oyunlar, şu anda ücretsiz olan Astro Duel 2’nin yerini alacak.

270 milyondan fazla müşterisi ve Aralık 2023 itibarıyla 75 milyon aylık aktif kullanıcısı bulunan Epic Games Store, PC oyun pazarında önemli bir yere sahip. Platform, 2023 yılında kullanıcılarına yaklaşık 586 milyon ücretsiz oyun sunarak bu popüler stratejisini sürdürdü, bu sayı 2022’de 700 milyona ulaşmıştı. İlkbahar indirimleri ve ücretsiz oyunlarla birlikte Epic Games Store, cazip fırsatlar arayan ve yeni oyunlar keşfetmek isteyen PC oyuncuları için tercih edilen bir platform olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x